Komentarze Martwa Wisła"(...) a ciepło mamy, chodź pan i zobacz. Pompa ciepła jest, pięć odwiertów zrobili i grzeje. Ale jeden zamarzł, to go trzeba było odłączyć. No i nie jest tak całkiem dobrze, bo co dwa dni się wyłącza - teraz pracuje już tydzień, ale pewnie niedługo się wyłączy (...). Chodzą i kradną, wszystko chcą ukraść. Dobrze, że mnie tu znają, to trochę szacunek jest, to się też może wstydzą, a tak - na złom wszystko by wynieśli. Latem to liny z łódek kradli, silniczki, wszystko. Nie upilnujesz. Za piwo i paczkę papierosów sprzeda!

A ludzi dużo, miejsca nie było. Tu stawiali łódki i tam, wszystko zajęte. Nawet ten Komorowski i Durczok przypłynęli. Durczok to wziął ze sobą kolegę i dwie dziewczyny, i z Warszawy przyjechali. Taką wielką łódką. Tu zaparkowali, o tu. I on tam wyszedł na pomost, a tu przecież kamera jest i wszystko w internecie widać, i jego żona to zobaczyła. Na drugi dzień tu przyjechała, ta jedna od razu po taksówkę i na lotnisko jechała - modelka jakaś, bo tak się nosiła - a ta druga w koc się zawinęła i do kibla uciekła - panie, takie jaja tu były, no mówię! Kluczyki od tej łódki mu do wody wyrzuciła, porządek zrobiła od razu. Na drugi dzień nie miałem tu zmiany, kolega był, a jak ja przyszedłem to ich już nie było (...).
Nie panie, to już tu tacy latem byli co to mnie zdjęcia chcieli robić, ale ja fotogeniczny nie jestem. Nie, nie chcę, dziękuję."

A tu miejsce, gdzie był Durczok bez żony.


Name:

Komentarze:

26.01.2013, 19:26 :: 109.207.144.131
agapiet
Sprzedaj to na Pudelka :)))